Pristatymas / Kontaktai

Šiuo metu pateiktus užsakymus planuojame paruošti ir išsiųsti per 1* darbo dieną, po išsiuntimo dienos pristatymas gali užtrukti 1-3 darbo dienas priklausomai nuo darbų sklandumo iš vežėjų pusės.
Užsakymus, su apmokėjimu pateiktus iki ~11 val. ryto, įprastai išsiunčiame tą pačią darbo dieną, vėliau nei ~11 val. - sekančią darbo dieną.

LpExpress paštomatas - € 2.15 (*nemokamai perkant už > € 50.00)

Kurjeris į namus - € 3.95

Europos Sąjungoje (registruotas pirmenybinis pašto siuntinys) - € 9.50 - pristatymas gali užtrukti iki 4 savaičių - plačiau pagal šalis vėlavimo laikų sąrašas galima rasti Lietuvos pašto puslapyje.

Utenos mieste pristatymas nemokamas užsakymams, kurių vertė daugiau nei € 10.00 (į miestą siuntas vežame kasdien 12-14 val.). 

Preliminarūs pristatymo terminai yra pateikiami puslapio viršuje ir galioja tik apmokėtiems užsakymams ir skaičiuojami tik DARBO DIENOMIS. Taip pat, kad ir kaip gaila, kartais pasitaiko neįmanomų numatyti problemų iš pervežimų kompanijų pusės (skirstymo klaidų ar pan.), dėl kurių pristatymas gali užtrukti ilgiau - tai nėra tyčiniai ar piktybiniai atsitikimai - jie nuo mūsų nepriklauso ir dėl jų išgyvename kartu su Jumis. Jei pagal sekimo informaciją matote, kad siunta pasimetė ar nuklydo nuo kelio, būtinai praneškite - iš karto kreipsimės į pervežimo paslaugos teikėjus, kad kuo greičiau ją atrasti. Ačiū Jums už supratingumą.

Pardavėjas – UAB "Voniaragis" - įm. k. 305213496 - elektroninė parduotuvė, esanti adresu bublibox.lt, įmonės registracijos adresas korespondencijai: Aušros g. 77-29, Utena. Veiklos adresas: Ežių g. 20B, Ažugirių km., Utenos raj. Tel. nr.: +370 621 49994. PVM mok. k.: LT100012505415

Susirašom bublibox@mail.com, per Facebook -> BUBLIBOX arba savo žinutę galite palikti žemiau esančioje formoje ir su Jumis susisieksime. :)