Pristatymas / Kontaktai

Užsakymus paruošiame ir išsiunčiame per 1 darbo dieną, o po išsiuntimo dienos užsakymai yra pristatomi per 1-3 darbo dienas priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo ir miesto.

Omniva paštomatas - € 1.98

Lietuvos paštas - € 2.15

Omniva kurjeris į namus - € 3.96

Užsakymams, kurių vertė daugiau nei € 50.00, pristatymas Omniva paštomatu nemokamas.

Preliminarūs pristatymo terminai yra pateikiami puslapio viršuje ir galioja tik apmokėtiems užsakymams ir skaičiuojami tik DARBO DIENOMIS. Taip pat, kad ir kaip gaila, kartais pasitaiko neįmanomų numatyti problemų iš pervežimų kompanijų pusės (skirstymo klaidų ar pan.), dėl kurių pristatymas gali užtrukti ilgiau - tai nėra tyčiniai ar piktybiniai atsitikimai - jie nuo mūsų nepriklauso ir dėl jų išgyvename kartu su Jumis. Jei pagal sekimo informaciją matote, kad siunta pasimetė ar nuklydo nuo kelio, būtinai praneškite - iš karto kreipsimės į pervežimo paslaugos teikėjus, kad kuo greičiau ją atrasti. Ačiū Jums už supratingumą.

Pardavėjas – UAB "Voniaragis" - įm. k. 305213496 - elektroninė parduotuvė, esanti adresu bublibox.lt, įmonės reg. adresas korespondencijai: Aušros g. 77-29, Utena. Tel. nr.: +370 621 49994. PVM mok. k.: LT100012505415

Susirašom bublibox@mail.com, per Facebook -> BUBLIBOX arba savo žinutę galite palikti žemiau esančioje formoje ir su Jumis susisieksime. :)