Pristatymas / Kontaktai

Apmokėtus užsakymus paruošiame ir išsiunčiame per 1 d. d., po išsiuntimo dienos pristatymas užtrunka dar 1-2 darbo dienas priklausomai nuo darbų sklandumo iš vežėjo pusės - vadinasi, viso pristatymas turėtų užtrukti apie 1-3 darbo dienas po jo pateikimo su apmokėjimu dienos, jei neiškyla neįmanomų iš anksto numatyti nesklandumų iš vežėjo pusės. Lauke esant labai dideliems šalčiams ar karščiams, rekomenduojame siuntas iš paštomatų atsiimti skubiau arba rinktis pristatymą kurjeriu į rankas.

Siuntas siunčiame nurodytu adresu (jei nepasirenkate Pickup*) - prieš pristatymo dieną gaunate SMS žinutę su galimybe keisti pristatymo vietą, laiką, peradresuoti siuntą į Pickup terminalą - kaip tik Jums patogų patogiausia pagauti siuntinuką. :) ❤
*Jei krepšelyje pasirenkate Pickup tašką, siuntą pristatome tiesiai į jį.

  • užsakant iki € 15 - pristatymo kaina € 3.99
  • nuo € 15 iki € 35 - pristatymo kaina tik € 1.99
  • nuo € 35 - pristatymo išlaidas dengiame mes  ❤

Pristatymas į kitas Europos Sąjungos šalis DPD kurjeriu į namus - € 19.99
*į šalis, nepriklausančias ES, nesiunčiame

Preliminarūs pristatymo terminai yra pateikiami puslapio viršuje ir galioja tik apmokėtiems užsakymams ir skaičiuojami tik DARBO DIENOMIS. Taip pat, kad ir kaip gaila, kartais pasitaiko neįmanomų numatyti problemų iš pervežimų kompanijų pusės (skirstymo klaidų ar pan.), dėl kurių pristatymas gali užtrukti ilgiau - tai nėra tyčiniai ar piktybiniai atsitikimai - jie nuo mūsų nepriklauso ir dėl jų išgyvename kartu su Jumis. Jei pagal sekimo informaciją matote, kad siunta pasimetė ar nuklydo nuo kelio, būtinai praneškite - iš karto kreipsimės į pervežimo paslaugos teikėjus, kad kuo greičiau ją atrasti. Ačiū Jums už supratingumą.

Pardavėjas – UAB "Voniaragis" - įm. k. 305213496 - elektroninė parduotuvė, esanti adresu bublibox.lt, įmonės registracijos adresas korespondencijai: Aušros g. 77-29, Utena. Nuomojamas veiklos adresas: Ežių g. 20B, Ažugirių km., Utenos raj. Tel. nr.: +370 621 49994. PVM mokėtojo kodas: LT100012505415

Susirašom info@bublibox.lt ar per Facebook -> BUBLIBOX arba savo žinutę galite palikti žemiau esančioje formoje ir su Jumis susisieksime. :)